18 жовтня 2024, 09:39
У роботі семінару взяли участь спеціалісти органів управління освітою міських, селещних, сільських територіальних громад Полтавської області, які координують роботу з обдарованою молоддю та діяльність місцевих наукових товариств «Мала академія наук».
Цьогоріч захід відбувся на базі унікального освітнього осередку Полтавщини – Опорного закладу «Омельницький ліцей» виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
Не випадково локацією робочої зустрічі було вибрано Омельницький ліцей, адже заклад плідно співпрацює у багатьох проєктах із Полтавською обласною МАН. Цей заклад освіти демонструє сучасні освітні тенденції, втілюючи прогресивність та орієнтованість на потреби здобувачів освіти. Саме тут нещодавно тривав обласний освітній форум «Культура доброчесності в освітньому менеджменті як ключ до якісної освіти: від принципів до практики», у рамках якого було офіційно відкрито перший у Полтавській області Хаб Доброчесності.
Під час урочистого відкриття семінару з вітальним словом до присутніх звернулися заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації, професор, доктор юридичних наук Антон Чубенко; директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації, кандидат економічних наук Євген Кончаковський; виконувачка обов’язків голови Омельницької сільської ради Вікторія Носуль; керівниця структурного підрозділу – Кременчуцької філії Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді», Президент Кременчуцького наукового товариства учнів «Мала академія наук» Олена Сьомик.
У своїх мотиваційних промовах почесні гості наголосили на важливості роботи з обдарованою молоддю у громадах та їхній залученості до наукової діяльності. Директорка Омельницького ліцею Катерина Павлушенко зауважила, що школа є центральним осередком громади, де виховують творців майбутнього України, адже післявоєнна відбудова та успішне майбутнє України – це справа сучасних учнів та учениць. Про стан реалізації наукової освіти та інноваційного розвитку в діяльності Полтавського територіального відділення Малої академії наук України розповів очільник Полтавської обласної МАН Валерій Биков.
Методисти Полтавської обласної МАН презентували наукові відділення МАН, окреслили сучасні освітні тенденції дослідницької діяльності та проаналізували виклики наукової освіти в новому навчальному році.
Учасники семінару мали змогу насолодитися музичним вітанням від народного джаз-ансамблю „Roksi band” Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії імені А. С. Макаренка.
Підсумком освітньої події стала екскурсія закладом освіти. Учасники оглянули чудові класні кімнати, оснащені новітнім технічним забезпеченням, навчальні лабораторії, шкільний музей та красиве подвір’я з велопарковкою, надійним укриттям та сучасним спортивним майданчиком.
Територіальні громади Полтавщини турбуються про науково обдаровану молодь та ведуть співпрацю з Малою академією наук України.
Підпишіться, щоб отримувати листи.